Prečo s nami spolupracovať?

ŠIROKÝ SORTIMENT

všetko, čo potrebujete na jednom mieste

SKÚSENOSTI

kornúty vyrábame a distribuujeme už od roku 1989

SME TU PRE VÁS 

u nás nájdete úsmev a skutočne prozákaznícky prístup

DODANIE DO 24h* 

možnosť doručenia tovaru na druhý deň od objednávky

Spoznajte históriu našej rodinnej firmy.

1989               

V babkinej garáži na poloautomatickom stroji začíname piecť naše prvotiny. V noci vyrábame, cez deň rozvážame tovar prvým verným zákazníkom.

1993               

Celú výrobu sťahujeme do rodinného domu v Trenčianskej Teplej, kde máme k dispozícii vlastné skladové priestory. Konečne si v noci môžeme oddýchnuť :) Cez deň sa však do práce zapájajú aj naši starí rodičia. Balenie (vtedy ešte do papiera) majstrovsky zvládla babička. Dedko zase začal projektovať formy pre budúci automatický stroj.

1998               

Kupujeme svoj prvý plne automatický stroj na výrobu kornútov. Rozbitou fľašou šampanského sme ho slávnostne pokrstili a pomenovali “Anička” (alebo ako ju u nás familiárne nazývame, Anča). Stroj nám priniesol zvýšenie výrobnej kapacity a naše kornúty sa tak mohli stať známe po celom Slovensku. Mimochodom, Anča je s nami až dodnes.

2002               

Začíname spolupracovať s českou spoločnosťou Tvin CZ, s.r.o., prostredníctvom ktorej svoj sortiment rozširujeme o “sladké” kornúty a iné doplnky.

2008               

Tento rok bol pre nás v znamení veľkých zmien. Vďaka priateľským vzťahom so spoločnosťou Tvin CZ, s.r.o. zakladáme slovenskú pobočku s názvom Tvin Slovakia s.r.o.

V rovnakom období sme výrobu svojich produktov presťahovali do novej výrobnej haly, ktorá aj v súčasnosti spĺňa všetky normy EÚ.


2012               

Naša Anička dostáva pomocníka. Z ďalekého Francúzska k nám zavítal nový stroj Jean (Žán) 

2018               

Meníme názov firmy. Po vzájomnej dohode so spoločnosťou Tvin CZ nás odteraz poznáte ako CornutOK s.r.o.

2019

Zavádzame možnosť dodania tovaru do 24 hodín v pracovných dňoch po celej SR paletovým kuriérom.

2021               

Spustenie e-shopu Cornutok.sk

30+
rokov skúseností
150+
položiek na výber
200+
spokojných aktívnych zákazníkov

energie k novým výzvam

Náš tím sa skladá z viac ako 10 ľudí. Spoznajte zopár z nich.

Ing. Pavol Horňák

Majiteľ a zakladateľ CornutOK, s.r.o.

Pavol je zakladateľ a hlavný vizionár spoločnosti CornutOK, s.r.o. Je šedou eminenciou, ktorá hýbe našim kornútovým svetom už viac ako tri desaťročia. Bez jeho nápadov by sme boli stratení. Miluje, keď má plné ruky práce a momenty, keď sa zrodí nový nápad. Je preto rád súčasťou vývoja našich výrobných možností a s nadšením víta každú inováciu.

 

Ing. Monika Horňáková

Majiteľka a účtovníčka 

Monika je najväčšia účtovnícka kapacita široko ďaleko. Stráži naše príjmy a krotí výdavky. Svojim odhodlaním a profesionalitou nás každý deň posúva na vyššiu úroveň. Vždy presne vie, na koľkých kornútoch ste si počas leta pochutnali. Obratne dohliada na účtovníctvo ďalším 18 firmám.

Filip Horňák

Produktový a marketingový manažér

Workoholik, správne zanietený pre rodinný obchod. Do práce chodí zásadne s úsmevom. Už sa niekoľko rokov oddane venuje nákupu a predaju výrobkov, marketingu a komunikácii so zákazníkmi. Ak máte otázku alebo len túžite naše kornúty pochváliť, spojte sa s Filipom.

Ing. Lukáš Horňák

Programátor a technická podpora

Lukáš je „otec“ nášho webu a e-shopu. Šikovný programátor, ktorý hravo vyrieši akýkoľvek technický problém či IT záhadu. Je tu pre nás vždy, keď niečo nefunguje. Našli ste na Cornutok.sk chybu? Niečo nesedí? Napíšte nám. Rád pomôže.

* dodanie do 24 h - je informatívny údaj a platí iba pre objednávky doručované formou dopravy paletovým kuriérom GEIS cargo v rámci celej SR, pri zadaní objednávky v pracovný deň do 10:00, s úspešnosťou doručenia 96,51 % do 24 h od zadania objednávky a 3,49%  do 48 h (na základe štatistiky z roku 2020).